Polygraph
תמונה של לימודי קואצ'ינג

לימודי קואצ'ינג

אודות הקורס:

לימודי קואצ'ינג מיועדם לרכישת מקצוע כמאמן אישי, למידת טכניקות וכלים מעשיים ופיתוח מיומנויות בתחום האימון.

ללוות ולהדריך אנשים הזקוקים לשינוי משמעותי בחייהם, להשפיע ולנתב אנשים לעבר הצלחות אישיות, מקצועיות וכלכליות.

קורס שמיועד לאנשים ש"יש להם את זה"; שתמיד מייעצים לאחרים, ובעלי כוח פנימי ורצון להעצים את הסובבים אותם.

לימודי קואצ'ינג – מבנה הקורס:

לימודי ייעוץ זוגי או  אימון אישי כוללים ידע תיאורטי בשילוב התנסות בסימולציות ותרגולים בשיטה ממוקדת מטרה.

במהלך הקורס התלמידים יתנסו – בהליך פרקטיקום של ליווי מתאמנים, מחוץ לשעות הקורס בהדרכה מקצועית של סופרוויז'ן, כחלק מפרויקט הגמר של הקורס.

+ כל תלמיד מתחייב לעבור אימון אישי ( 12 מפגשים) עם מאמן מוסמך בעלות של 100 ₪ לכל מפגש.

בתום 36 מפגשים, באורך 4 שעות למפגש, מקבלים הבוגרים תעודת מאמן אישי מוסמך. 

ייחודיות קורס קואצ'ינג :

תוכל/י להגשים את הייעוד שלך ולהשיג תחושת שליחות כמו שתמיד חלמת.

לעסוק בעבודה מרתקת שתמלא את החיים בתוכן בסיפוק ובתרומה משמעותית.

להפוך את הידע לקריירה, ללמוד טכניקות אימון ייחודיות, להוביל ולהניע אנשים להשגת מטרות.

לפתח את החוזקות שלך וליצור שינוי אצלך ובאחרים.

התמחות מעשית פרקטיקום בליווי סופרויז'ן

כל תלמיד יזכה במסגרת הקורס עצמו, בקורס שיווק ומיתוג העסק, בקורס נקבל את כל הידע שצריך על מנת להניע את העסק החדש, נלמד את הדרך לפתוח קליניקה עצמאית ואיך למלא את היומן בלקוחות.

איזה תעודה מקבלים

קורס אימון אישי מקנה תעודת הסמכה יוקרתית בתחום המאפשרת יציאה לעצמאות ופתיחתה של קליניקה פרטית. בוגרי הקורס יהיו מוכשרים לעבוד במקרי אמת ביום בו יסיימו את הקורס ללא צורך בכשרה נוספת.

התנאים לקבלת התעודה:

תעודת מאמן אישי תינתן לבוגרי הקורס שיהיו נוכחים בלפחות 80% מהשעורים והגשת פרויקט גמר – הנחיה מעשית פרקטיקום.

תנאי קבלה : 

גיל 25 ומעלה, בעלי נגיעה ותשוקה לתחום (הקבלה לקורס מותנת בראיון אישי לשיקולו של צוות מרכז לימודים אלון)

בשנים האחרונות ניכר כי תפקיד המאמן לא נותר על המגרשים והמסלולים בענפי הספורט השונים, והצורך ביד מיומנת ומכוונת ככלי להתמודדות עם סיטואציות שונות ולהשגת יעדים, גלשו גם לתחום הצמיחה וההתפתחות האישית.

הכרה זו הפכה את המאמנים והמלווים האישיים למבוקשים במיוחד, והולידה צורך בהסדרה ובבניית מערך כלים מקצועיים ושפה אחידה, הניתנים במסגרת לימודי קואצ'ינג.

למי מיועדים לימודי קואצ'ינג?

לימודי קואצ'ינג מתאימים לכל אדם, המעוניין לחדד את כישוריו האישיים לכדי אומנות ההנעה וההשפעה על אחרים, וכנגזרת לכך לזכות במקצוע מבוקש, מאתגר, מרתק ומתגמל. הרישום למסלולי לימודי קואצ'ינג אינו כרוך בעמידה בדרישות השכלה או ניסיון מקצועי, אולם בהחלט דורש היבט מסוים של כישורים אישיים, יכולת שפתית והעברת מסרים, חדות מחשבה, רגישות לזולת, אחריות ועוצמה אישית.

מסלולי ההכשרה במסגרת לימודי קואצ'ינג

המונח לימודי קואצ'ינג הוא מונח כולל, הפותח מספר מסלולים ותתי התמחויות, אשר מאפשרים לכל לומד לבחור את תחום האימון בו הוא מבקש להתמחות ולספק מענה מקצועי.

 מסלולי הלימוד: אימון אישי- אימון אישי מתייחס לענף הקואצ'ינג הכללי, עוסק במגוון צרכים ובעיות אישיות, כאשר הצורך של המתאמן הוא בליווי ואימון שיהווה עבורו כוח מניע ומעצים ויסייע בהתוויית ובהנחת אבני דרך לצמיחה אישית.

הליך האימון נוגע במתאמנים אשר חווים אי הגשמה של חלומות, מטרות, יעדים ושאיפות בכל תחום ומתקשים לתרגם כישורים אישיים וחוזקות לכדי יכולת מימוש, סובלים מחרדת שינויים אשר גורמת להם לתקיעות תעסוקתית, תקיעות זוגית, תקיעות ביחסים בינאישיים ועוד, ומאבדים את דרכם בעולם בו נראה כי כל האפשרויות פתוחות, עבור אחרים מלבדם.

כדוגמה: הליך אימון תעסוקתי – תהליך במסגרתו נבנית היכרות מעמיקה ואמון בין המאמן למתאמן, הגדרה ויישום של שלבים בתהליך הצמיחה, מתן כלים להתמודדות עם סיטואציות ומורכבויות במקום העבודה, ניהול תכנית חתירה לקידום, העלאת שכר, שינוי מסגרת תעסוקתית, שינוי מקצועי ועוד, בהתאמה אישית לצורך ולשאיפות המתאמן.

במסגרת הקורס ניתן להתמחות באחד מהסלולים הבאים:

אימון לאורח חיים בריא – המודעות לאורח חיים בריא הולכת וגוברת, ואיתה גם תחושת התסכול של אלה המבקשים לאמץ אותה ומתקשים בכך, הולידו תחום אימון חדשני יחסית, המשלב בין העצמה אישית של המתאמן, בניית אמון בעצמו וביכולותיו, בניית תכנית אימון לאורח חיים בריא מבוסס מאפיינים אישיים, ממצב בריאותי, כושר גופני, הרגלי תזונה, הרגלי עישון, עודף משקל, מצב תעסוקתי ועוד. האימון עוסק בתהליך ארוך טווח והדרגתי, שמטרתו הקניית הכלים וההרגלים לשימור אורח החיים הרצוי.

אימון רגשי דרך אומנות – אימון רגשי דרך אומנות משלב בין טכניקות טיפול באמנות, תוך ייצוג חזותי של רגשות  בציור, פיסול, כתיבה, ותחומי אומנות ויצירה נוספים.  מטרת השיטה היא לסייע למתאמן לחקור את רגשותיו בסביבה בטוחה ותומכת, ובאמצעות נגיעה עקיפה ומדורגת במוקדי הקושי והכאב.  קואצ'ינג באומנות הוכח כיעיל בהפחתת מתח, חרדה ודיכאון, כמו גם שיפור הערכה עצמית ויחסים בין אישיים.

במסגרת הקורס ולצד קבלת הכלים התיאורטיים שפותחו על ידי טובי אנשי המקצוע והמאמנים בענף, יידרשו המשתתפים לגייס מתאמנים ראשונים במסגרת מסלול התמחות, תוך דיווח, קבלת ייעוץ והנחיה ופיקוח של מרצה הקורס. פלטפורמה זו מאפשרת התנסות מעשית כבר בזמן הלימודים, חידוד של כלים וחיבור לשיטות האימון על פי התאמה אישית, הן למאמן והן למתאמנים העתידים לבוא, ובונה ניסיון אישי וביטחון.

מרכז מרכז לימודים אלון מציעה מגוון קורסים והכשרת מאמנים בענפי האימון השונים, במסלולי לימוד נוחים ונגישים ובשילוב מרצים ומאמנים מובילים בתחום.

שאלות ותשובות

למי מיועדים לימודי קואצ'ינג?

+ -
לימודי קואצ'ינג מתאימים לכל אדם, המעוניין לחדד את כישוריו האישיים לכדי אומנות ההנעה וההשפעה על אחרים, וכנגזרת לכך לזכות במקצוע מבוקש, מאתגר, מרתק ומתגמל. הרישום למסלולי לימודי קואצ'ינג אינו כרוך בעמידה בדרישות השכלה או ניסיון מקצועי, אולם בהחלט דורש היבט מסוים של כישורים אישיים, יכולת שפתית והעברת מסרים, חדות מחשבה, רגישות לזולת, אחריות ועוצמה אישית.

מה זה מסלולי ההכשרה במסגרת לימודי קואצ'ינג?

+ -
המונח לימודי קואצ'ינג הוא מונח כולל, הפותח מספר מסלולים ותתי התמחויות, אשר מאפשרים לכל לומד לבחור את תחום האימון בו הוא מבקש להתמחות ולספק מענה מקצועי.

צרו קשר

 • כתובת
  התע"ש 18 כפר סבא (בקירבת תחנת רכבת נורדאו + קיים חניון ציבורי- חנייה חינם)
 • טלפון
  072-3925784
 • וואטסאפ
  0543012911
 • אימייל

טופס מקוון מלאו פרטים ונשמח לעזור

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.